Aktuality

Ve středu 27. 11. 2019 v 9,30 hod. zveme do naší knihovny rodiče se svými dětmi (batolaty) na společné setkání na téma: „Za zvířátky do pohádky“.

Vážení uživatelé knihovny, v pondělí 14. 10. 2019 zavedla naše knihovna nový knihovnický systém Tritius.

Můžete si koupit knihy za velkoobchodní ceny (až o 20% levnější než v knihkupectví), vyzvednout si je přímo v knihovně a neplatit žádné poštovné!

Vážení senioři, pod záštitou Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze pro Vás Městská knihovna připravila nabídku výuky v rámci Virtuální Univerzity třetího věku (VU3V), která Vám umožní navštěvovat zájmové vysokoškolské studium přímo v místě Vašeho bydliště.

Se začátkem školy přichází naše knihovna s aktuální nabídkou „Balíme školní učebnice“.

Vážení senioři, pod záštitou Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze pro Vás Městská knihovna připravila nabídku výuky v rámci Virtuální Univerzity třetího věku (VU3V ), která Vám umožní navštěvovat zájmové vysokoškolské studium přímo v místě Vašeho bydliště.

Ministerstvo kultury 22. 7. 2019 zveřejnilo zprávu, že podpoří úhradu licenčních poplatků za zpřístupnění děl nedostupných na trhu

První výstup z průzkumu čtenářů - piktogram sprintera

Naše knihovna od května 2019 zavádí knihy s piktogramem sprintera. Jedná se o velmi žádané tituly, které nakupujeme ve dvou kusech. Jeden z titulů bude označen piktogramem sprintera, což znamená, že se může půjčit jen na 14 dnů. Chceme uspokojit čtenáře, kteří si chtějí půjčit bestseller a jsou schopní ho do 14 dnů přečíst a vrátit do knihovny. Druhý titul bude mít standardní délku výpůjčky.

Během měsíce března a dubna probíhal v naší knihovně průzkum spokojenosti uživatelů, který byl ke 30. 4. 2019 ukončen.

Pondělí   12–16 h
Úterý 9–12 h 13–18 h
Středa   12–16 h
Čtvrtek 9–12 h 13–17 h
Pátek, sobota, neděle zavřeno

Městská knihovna Rtyně v Podkrkonoší
nám. Horníků 440
542 33 Rtyně v Podkrkonoší